Opcje przeglądania

Ks. Kszysztof Kralka SAC – książki

Ks Krzysztof Kralka to polski pallotyn, ewangelizer i rekolekcjonista zaangażowany w głoszenie Słowa Bożego. Aktywnie organizuje rekolekcje, podczas których stara się dotrzeć ze swoim przekazem do jak najszerszego grona ludzi poszukujących sensu swojego istnienia oraz źródeł wiary.

Życie oraz działalność, którą prowadzi Krzysztof Kralka są najlepszym dowodem na to, że każdy człowiek może doświadczyć nawrócenia. Ten znakomity duchowny i rekolekcjonista dzięki swojej pasji i zaangażowaniu w prowadzenie mszy łączy ze sobą całe rzesze ludzi poszukujących w sobie wiary i duchowej odnowy.

Nauki głoszone przez duchownego przepełnione są wiarą, nadzieją i miłością, co znalazło swoje odbicie także w jego książkach. W publikacjach poruszane są nie tylko zagadnienia poświęcone samej wierze i duchowości człowieka, ale także bardziej praktyczne aspekty życia zgodnego religią, co pozwala każdemu katolikowi zbliżyć się do Kościoła oraz w pełni korzystać z jego nauk.

Książki Księdza Krzysztofa Kralka

Publikacje, które tworzy Krzysztof Kralka to książki pisane w niezwykle przystępnym i łatwym do zrozumienia języku. Ich zadaniem jest przybliżenie każdemu chrześcijaninowi najważniejszych zagadnień związanych z wiarą oraz udzielenie mu wyczerpujących odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci
Promocje
Projekt Miłosierdzie.  Rozmowy o Niepojętym
Projekt Miłosierdzie. Rozmowy o Niepojętym
28,00 zł 19,00 zł
szt.
Bóg sam wystarczy - Jim Berg
Bóg sam wystarczy - Jim Berg
32,00 zł 25,00 zł
szt.
Ostatnie wołanie Maryi
Ostatnie wołanie Maryi
32,90 zł 25,00 zł
szt.
 Proroctwo, które można wypełnić
Proroctwo, które można wypełnić
34,90 zł 29,00 zł
szt.
Kochając Boga całym swoim umysłem - Elizabeth George
Kochając Boga całym swoim umysłem - Elizabeth George
37,00 zł 29,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl