Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Obrazki

Małe obrazki religijne na każdą okazję


Sztuka sakralna i wiara katolicka tworzą nierozerwalne połączenie. Długa i bogata historia chrześcijaństwa przywodzi na myśl misternie zdobione ołtarze i wnętrza kaplic. Małe obrazki religijne pomogą stworzyć atmosferę sprzyjającą rozmowie ze Stwórcą w zaciszu własnego mieszkania.


Papierowe obrazki religijne to propozycja dla osób pragnących doświadczać szczególnej łaski. Nadruk w pocztówkowym formacie z wizerunkiem Maryi, Jezusa lub Świętych pozwoli w skupieniu oddawać się modlitwie o każdej porze dnia.

Obrazki religijne z wizerunkiem Świętych


Ilustracje przedstawiające Jezusa Miłosiernego czy Matkę Bożą Fatimską będą znakomitym wsparciem dla osób, które chcą umocnić się w wierze. Religijne obrazki z motywem błogosławionych, które dostępne są w naszej ofercie, to kopie obrazów znanych artystów, którzy odzwierciedlili swoje wizje w cennych dziełach. Teraz w miniaturowej formie i z piękną modlitwą na odwrocie pozwolą pielęgnować w sobie miłość do Świętych oraz bliźniego.


Obrazki z wizerunkiem Maryi


Spotkanie z Maryją jest oczyszczającym doświadczeniem i wielu wiernych to właśnie do Bożej Rodzicielki wznosi swoje prośby. Codzienną modlitwę wzbogaci obrazek z Maryją. W ofercie naszego wydawnictwa znajdują się obrazki z wizerunkiem Matki Bożej z Medziugorie, Naszej Pani z Tihajiny, Matki Bożej z Guadalupe oraz Fatimskiej.


Obrazki z wizerunkiem Jezusa

Wizerunek Jezusa Miłosiernego był wielokrotnie utrwalany w interpretacjach artystów. Obrazek z Jezusem spod pędzla Richarda L. George’a niezmiennie wzbudza paletę wzruszających emocji, dlatego teraz dostępny jest w formacie, który można wszędzie zabrać ze sobą. Piękno ciepłego spojrzenia Jezusa, a także połączenie delikatnych barw to największe zalety ilustracji. Z pewnością przełożą się na głęboką, osobistą modlitwę i pomogą otrzymać potrzebną łaskę.


Jakie zastosowanie mają papierowe obrazki religijne?


Obrazek z modlitwą to symbol wizyty duszpasterskiej w domowym ognisku, często wręczany także przez siostry zakonne czy katechetów na pamiątkę uczestnictwa w nabożeństwie kościelnym. Przypomina o znaczeniu wiary i cieszy szczególnie dzieci, ułatwiając im naukę modlitw na pamięć.


Obrazki religijne z cytatami często służą jako zakładki do Biblii, chętnie wkleja się je także do zeszytu lub umieszcza na ścianie. Szerokie zastosowanie obrazków wpływa na ich częstsze użytkowanie, co skuteczniej pogłębia dotychczasową wiarę.
Obrazki wydawnictwa SUMUS są uszlachetnione z dwóch stron folią, co zabezpiecza je przed śladami wielokrotnego użytkowania.

W jakim miejscu schować obrazek religijny?


Poręczny format sprawi, że nagła potrzeba kontaktu z Najwyższym będzie jeszcze łatwiejsza. Ilustrację można mieć zawsze przy sobie – z łatwością zmieści się do kieszeni lub torebki. Z powodzeniem można schować obrazek święty do portfela lub wetknąć do etui z dokumentami codziennego użytku. Bardzo często chowa się obrazki religijne do książeczki z modlitwami. Tak przygotowany zestaw można użytkować w osobistym spotkaniu ze Świętymi podczas nabożeństw i obrzędów religijnych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Moje kategorie

Skontaktuj się z nami

509 721 904

sklep@sumuswydawnictwo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium