Książki religijne, katolickie, chrześcijańskie

Książki religijne pełnią bardzo istotną rolę w życiu każdego katolika. Pozwalają w domowym zaciszu samodzielnie zgłębiać tajniki wiary oraz uzyskać wyczerpujących odpowiedzi na trudne pytania. Uczą, jak właściwie postępować i w jaki sposób żyć, aby nasza droga była zgodna z nauką Kościoła i zasadami wiary.

Książki katolickie są napisane łatwym do zrozumienia językiem, co pozwala w przystępny sposób wyjaśniać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia teologiczne. Dzięki temu każdy wierzący katolik może poczuć się bliżej Boga oraz w pełni zrozumieć nauki głoszone przez Kościół.

Interesują Cię wydania w formie cyfrowej? Zobacz produkty z kategorii audiobooki chrześcijańskie i ebooki religijne.
Zobacz również książki dostępne wyłącznie w Wydawnictwie Sumus

 

Książki religijne

Dlaczego warto zakupić książki religijne do swojej biblioteczki?

Książki religijne to wartościowe publikacje, które zdecydowanie warto mieć w swojej biblioteczce! Ich lektura to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu w domowym zaciszu, kontemplowanie wiary, a także możliwość lepszego, duchowego przygotowania się na nadejście ważnych świąt chrześcijańskich. Książka katolicka uczy, dostarcza odpowiedzi na większość nurtujących każdego chrześcijanina pytań odnośnie do wiary, a także pozwala wyciszyć się, zrelaksować oraz nawiązać bliższy, bardziej osobisty kontakt z Bogiem.

Informacje zawarte w książkach chrześcijańskich to także swoisty drogowskaz, który pozwala lepiej odnajdować się we współczesnym świecie oraz wieść życie w pełnej zgodzie z zasadami wyznawanej przez siebie wiary. W ofercie Wydawnictwa Sumus są dostępne książki chrześcijańskie dla całej rodziny – publikacje dla osób dorosłych, a także książki napisane oraz wydane specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży. Ich obecność w domowej biblioteczce to doskonała szansa na krzewienie wartości chrześcijańskich w gronie przedstawicieli młodego pokolenia.

Książki religijne, które warto przeczytać

W ofercie Wydawnictwa Sumus każdy czytelnik znajdzie wartościową lekturę o tematyce chrześcijańskiej. W tej kategorii dostępne są zarówno cieszące się dużą popularnością wśród polskich czytelników książki religijne bestsellery, jak i mniej znane publikacje, które również poruszają bliskie sercu każdej wierzącej osoby tematy. Nasze książki są skierowane do czytelników z różnych grup wiekowych, a ich różnorodność tematyczna pozwala uzupełnić domową biblioteczkę w publikacje, po które chętnie sięgną zarówno dorośli, jak i dzieci.

W tej kategorii znajdziesz książki religijne na faktach, w tym m. in. biografie świętych i znanych osobistości ze świata kościoła, publikacje o charakterze poradnikowym, które pozwolą lepiej zrozumieć tajemnice wiary, wyjaśnić wątpliwości oraz nawiązać bliższy kontakt z Bogiem. Polecane książki katolickie to także dzieła autorstwa ks. Dominika Chmielewskiego – salezjanina, rekolekcjonisty i autora popularnych zwłaszcza w gronie młodszego pokolenia książek, w których poruszane są istotne tematy związane z wiarą. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszą książkę religijną dla siebie!

Książka katolicka jako prezent

Wszystkie książki Wydawnictwa Sumus nie tylko zasługują na umieszczenie na honorowym miejscu w domowej biblioteczce, lecz mogą także zostać podarowane bliskiej osobie. Ich otrzymanie w prezencie z pewnością doceni każdy, dla kogo ważne są wartości chrześcijańskie. Książki religijne na prezent można wręczyć na praktycznie każdą okazję – świetnie sprawdzą się np. jako podarunek z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu i wielu innych świeckich wydarzeń.

Wartościowe książki chrześcijańskie świetnie nadają się także na podarunek z okazji świąt i wydarzeń o charakterze religijnym – staną się wartościowym upominkiem na Boże Narodzenie i z okazji Świąt Wielkiej Nocy, a także piękną pamiątką na komunię, ślub czy chrzest. Ich otrzymanie z pewnością spotka się z uznaniem każdej osoby, która stara się wieść życie zgodne z zasadami chrześcijańskimi, regularnie uczęszcza do kościoła, a także chętnie zgłębia tajniki wiary we własnym zakresie.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Moje kategorie

Skontaktuj się z nami

509 721 904

sklep@sumuswydawnictwo.pl

więcej więcej
Nasza propozycja dla Ciebie
KECHARITOMENE. Odkryj Jej tajemnicę i wejdź w swoje przeznaczenie!
KECHARITOMENE. Odkryj Jej tajemnicę i wejdź w swoje przeznaczenie!

25,00 zł

Cena regularna:

35,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
Maryja. Kobieta naszych czasów
Maryja. Kobieta naszych czasów

28,00 zł

szt.
Paleta Pana Boga
Paleta Pana Boga

28,00 zł

szt.
Ptaki Pana Boga
Ptaki Pana Boga

30,00 zł

szt.
365 krótkich opowiadań dla ducha - Bruno Ferrero
365 krótkich opowiadań dla ducha - Bruno Ferrero

49,00 zł

Kalkulator Pana Boga
Kalkulator Pana Boga

25,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium