Zdrowaś Maryjo - Bruno Ferrero
Cena regularna:
towar niedostępny






Opis
Co zrobił Jezus w stajence, kiedy przyszedł do niego mały Beniamin? Dlaczego Szymonowi ukazał się diabeł? Kto uratował Gwidona przed zatonięciem?
Zdrowaś Maryjo Modlitwa ta w wierze katolickiej należy do najczęściej odmawianych. Co zrobić, żeby dziecko ją rozumiało i z chęcią odmawiało? Bruno Ferrero, pisarz i pedagog, spieszy z pomocą. Zdrowaś Maryjo to zbiór mądrych i krótkich opowiadań, które fragment po fragmencie przybliżają słowa tej modlitwy. Tłumaczą również Małemu Czytelnikowi, jak należy ją rozumieć. Do każdej z historii dołączone są refleksje i ilustracje, tak aby dziecku przybliżyć osobę Maryi i jej rolę w dziele Zbawienia.
Na końcu książeczki znajdują się także trzy modlitwy do Maryi Panny, które dziecko może odmówić razem z rodzicami. Zbiór zawiera dedykację z określeniem dla kogo i od kogo jest tomik, więc może z powodzeniem służyć jako prezent komunijny.
Autor: Bruno Ferrero
Ilość stron: 32
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.